Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Glow In The Dark-Dark Pink/Green Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-2724 |
| Číslo tovaru | 41642 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted Cherry |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-45AF |
| Číslo tovaru | 41663 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Peridot |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-167F |
| Číslo tovaru | 41678 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted Mint Green |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-47F |
| Číslo tovaru | 41685 |
| Prevedenie | Transparent Peridot |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-7 |
| Číslo tovaru | 41689 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow Dark Aqua |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-163B |
| Číslo tovaru | 41719 |
| Prevedenie | Ceylon Frosted Glacier |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-146F |
| Číslo tovaru | 41722 |
| Prevedenie | Ceylon Glacier |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-146 |
| Číslo tovaru | 41723 |
| Prevedenie | Dyed-Rainbow Lavender Mist |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-477 |
| Číslo tovaru | 41739 |
| Prevedenie | Silver-Lined Light Topaz |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-22 |
| Číslo tovaru | 41776 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF557 |
| Číslo tovaru | 41782 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF558 |
| Číslo tovaru | 41812 |
| Prevedenie | Nickel |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-711 |
| Číslo tovaru | 41815 |
| Prevedenie | Metallic Hematite |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-81 |
| Číslo tovaru | 41827 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-1F |
| Číslo tovaru | 41833 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered White |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-121 |
| Číslo tovaru | 41836 |
| Prevedenie | Silver-Lined Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-21 |
| Číslo tovaru | 41844 |
| Prevedenie | Silver-Lined Milky White |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-2100 |
| Číslo tovaru | 41845 |
| Prevedenie | Copper Lined Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-741 |
| Číslo tovaru | 41855 |
| Prevedenie | Dyed-Rainbow Ballerina Pink |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-171 |
| Číslo tovaru | 41858 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)