Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | oranžové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34976 |
| Prevedenie | červené transparentné sklo |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 90080 |
| Číslo tovaru | 38391 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 93220 |
| Číslo tovaru | 38393 |
| Prevedenie | transparentná tyrkysová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 60200 |
| Číslo tovaru | 38401 |
| Prevedenie | matná transparentná tyrkysová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 60200-84010 |
| Číslo tovaru | 38402 |
| Prevedenie | transparentné |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 00010 |
| Číslo tovaru | 38421 |
| Prevedenie | matný transparentný |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 00010-84010 |
| Číslo tovaru | 38422 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 73010 |
| Číslo tovaru | 38427 |
| Prevedenie | transparentné ružové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 70110 |
| Číslo tovaru | 38429 |
| Prevedenie | matná transparentná ružová |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 70110-84010 |
| Číslo tovaru | 38430 |
| Prevedenie | červené transparentné sklo |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 90080 |
| Číslo tovaru | 38435 |
| Prevedenie | transparentná tyrkysová |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 60200 |
| Číslo tovaru | 38445 |
| Prevedenie | matná transparentná tyrkysová |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 22 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 60200-84010 |
| Číslo tovaru | 38446 |
| Prevedenie | strieborná |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 38525 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 38527 |
| Prevedenie | Matte White |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-351 |
| Číslo tovaru | 41234 |
| Prevedenie | White Pearl |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-201 |
| Číslo tovaru | 41235 |
| Prevedenie | White Pearl AB |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-202 |
| Číslo tovaru | 41236 |
| Prevedenie | Inside C. Lined Off White AB |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-052 |
| Číslo tovaru | 41239 |
| Prevedenie | Lined Crystal Pale Salmon |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-234 |
| Číslo tovaru | 41242 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)