Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 18062 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 18065 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 18073 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 18076 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 18078 |
| Prevedenie | Zelený iris |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 26053 |
| Prevedenie | Modrý iris |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 26057 |
| Prevedenie | Fialový iris |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 26059 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 31162 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 31165 |
| Prevedenie | kriedovobiele |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31173 |
| Prevedenie | tmavočervené |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31178 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31180 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31182 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31185 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 15 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 110 ks |
| Číslo tovaru | 34609 |
| Prevedenie | číre so zlatým prieťahom |
| Veľkosť | 20 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 90 ks |
| Číslo tovaru | 34620 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34972 |
| Prevedenie | lososová |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34981 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34984 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)