Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | mliečne biele |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (01000) |
| Číslo tovaru | 39342 |
| Prevedenie | mliečne biele |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010) |
| Číslo tovaru | 39343 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (08701) |
| Číslo tovaru | 39357 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (71200) |
| Číslo tovaru | 39358 |
| Prevedenie | lososová |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (71010-14400) |
| Číslo tovaru | 39361 |
| Prevedenie | fialové s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-K2703) |
| Číslo tovaru | 39366 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70350) |
| Číslo tovaru | 39373 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (91250) |
| Číslo tovaru | 39374 |
| Prevedenie | mliečna tyrkysová |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (61100) |
| Číslo tovaru | 39405 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030)040 |
| Číslo tovaru | 39430 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39469 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97487) |
| Číslo tovaru | 39470 |
| Prevedenie | metalická hnedá |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-77057) |
| Číslo tovaru | 39476 |
| Prevedenie | číre so striebornými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-27001) |
| Číslo tovaru | 39505 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-84110) |
| Číslo tovaru | 39516 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-81800) |
| Číslo tovaru | 39525 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (71200) |
| Číslo tovaru | 39535 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70100) |
| Číslo tovaru | 39536 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (91260) |
| Číslo tovaru | 39545 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (90080) |
| Číslo tovaru | 39547 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)