Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Metallic Iris-Green/Brown |
| Veľkosť | 8/0 = 3 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 200 ks |
| Kód výrobcu | TN-08-84 |
| Číslo tovaru | 42027 |
| Prevedenie | Olympic Bronze |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 500 ks |
| Kód výrobcu | TN-11-224 |
| Číslo tovaru | 42038 |
| Prevedenie | Metallic Hematite |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 500 ks |
| Kód výrobcu | TN-11-81 |
| Číslo tovaru | 42046 |
| Prevedenie | Opaque Jet |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 500 ks |
| Kód výrobcu | TN-11-49 |
| Číslo tovaru | 42048 |
| Prevedenie | Opaque Jet |
| Veľkosť | 8/0 = 3 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 200 ks |
| Kód výrobcu | TN-08-49 |
| Číslo tovaru | 42049 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted Jet |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 500 ks |
| Kód výrobcu | TN-11-49F |
| Číslo tovaru | 42050 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted Jet |
| Veľkosť | 8/0 = 3 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 200 ks |
| Kód výrobcu | TN-08-49F |
| Číslo tovaru | 42051 |
| Prevedenie | mliečne biele |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (01000) |
| Číslo tovaru | 39162 |
| Prevedenie | ružový mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (70100-14400) |
| Číslo tovaru | 39182 |
| Prevedenie | tmavočervené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (90100) |
| Číslo tovaru | 39199 |
| Prevedenie | mliečna tyrkysová |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (61100) |
| Číslo tovaru | 39223 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (54220) |
| Číslo tovaru | 39224 |
| Prevedenie | zelené s čiernou kresbou |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (26507) |
| Číslo tovaru | 39234 |
| Prevedenie | fialový mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (03000-15926) |
| Číslo tovaru | 39282 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39290 |
| Prevedenie | hnedý mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-18549) |
| Číslo tovaru | 39294 |
| Prevedenie | číre so striebornými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-27001) |
| Číslo tovaru | 39325 |
| Prevedenie | strieborná |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-27000) |
| Číslo tovaru | 39326 |
| Prevedenie | čierny mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-86800) |
| Číslo tovaru | 39330 |
| Prevedenie | čierne s bronzovým mramorovaním |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-14215) |
| Číslo tovaru | 39332 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)