Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Metallic Hematite |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 500 ks |
| Kód výrobcu | TN-11-81 |
| Číslo tovaru | 42046 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted Jet |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 500 ks |
| Kód výrobcu | TN-11-49F |
| Číslo tovaru | 42050 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted Jet |
| Veľkosť | 8/0 = 3 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 200 ks |
| Kód výrobcu | TN-08-49F |
| Číslo tovaru | 42051 |
| Prevedenie | mliečne biele |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (01000) |
| Číslo tovaru | 39162 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (71200) |
| Číslo tovaru | 39179 |
| Prevedenie | tmavočervené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (90100) |
| Číslo tovaru | 39199 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (93200) |
| Číslo tovaru | 39203 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (50230) |
| Číslo tovaru | 39206 |
| Prevedenie | mliečna tyrkysová |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (61100) |
| Číslo tovaru | 39223 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (54220) |
| Číslo tovaru | 39224 |
| Prevedenie | zelené s čiernou kresbou |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (26507) |
| Číslo tovaru | 39234 |
| Prevedenie | svetlofialové |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (20210-28701) |
| Číslo tovaru | 39240 |
| Prevedenie | fialový mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (03000-15926) |
| Číslo tovaru | 39282 |
| Prevedenie | hnedý mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-18549) |
| Číslo tovaru | 39294 |
| Prevedenie | mliečne biele |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (01000) |
| Číslo tovaru | 39342 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (71200) |
| Číslo tovaru | 39358 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70350) |
| Číslo tovaru | 39373 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (91250) |
| Číslo tovaru | 39374 |
| Prevedenie | tmavočervené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (90100) |
| Číslo tovaru | 39380 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (71200) |
| Číslo tovaru | 39535 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)