Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49683 |
| Veľkosť | 90 x 90 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje bavlnený obrus (90x90 cm), bavlnenú vyšívaciu priadzu, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49712 |
| Veľkosť | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje biely bavlnený obrus (95x95 cm), bavlnenú vyšívaciu priadzu, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49714 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø 15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 3 bavlnené priadze, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49715 |
| Veľkosť | 9 x 18 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje drevený rám, materiál na vyšívanie s motívom, 7 priadzí (100 % bavlna), vyšívacie ihly a návod |
| Číslo tovaru | 49763 |
| Veľkosť | ⌀ 13 cm |
| Doplňujúce informácie | ze sady vyrobíte 3 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo tovaru | 50000 |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 listy v rôznych farbách (25 x 50 cm), 1 zelený list (25 x 25 cm), 15 floristických drôtov, kartón a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50010 |
| Veľkosť | cca 12,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 6 priadzí, 3,5 mm háčik na háčkovanie, 2 plastové spony, povrázok, vyšívaciu ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50204 |
| Veľkosť | cca 52 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50208 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50558 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50561 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 50639 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 50640 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 50641 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51311 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51319 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)