Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťHledáte kreativní dárek pro sourozence, který přinese radost i společný zážitek? Vyzkoušejte naši nabídku kreativních sad na DIY pro sestru i bratra, kde najdete originální sady pro tvoření, které spojují hravost, fantazii a klidně i trochu zdravého soutěžení. Kreativní sady z této kategorie jsou ideální (nejen) pro společné tvoření v rodině. Najdete zde všechny možné techniky, od korálkování a odlévání kreativních hmot až po háčkování, vyšívání a upcyklaci. Tvoření s kreativními sadami bude zaručeně bavit naskrz věkovými kategoriemi. Tedy hledáte-li kreativní sadu pro své sourozence, ať už to jsou děti, teenageři i dospělí či senioři, jste tu správně! Darujte sourozencům dárek, který podpoří jejich kreativitu, spolupráci i přátelské soupeření – protože tvořit společně je vždycky větší zábava!
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, příležitosti nebo věku nebo přímo oblíbené originální dárky pro děti. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Veľkosť | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51897 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51926 |
| Veľkosť | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo tovaru | 51566 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | Zo sady môžete vyrobiť až 2 sviečky; V sade nájdete všetok potrebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potrebovať iba sporák a riad na vodný kúpeľ na rozpúšťanie vosku. |
| Číslo tovaru | 51896 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 4 magnetky a 4 klíčenky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze troubu nebo hořák, nůžky, děrovačku a kleště. |
| Číslo tovaru | 51898 |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51611 |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51612 |
| Veľkosť | cca 12 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51607 |
| Veľkosť | cca 8 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51608 |
| Veľkosť | cca 8 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51609 |
| Veľkosť | cca 5 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51610 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51603 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51604 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51605 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51606 |
| Veľkosť | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 6 náramků; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51548 |
| Veľkosť | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit 25 mýdel; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Číslo tovaru | 51564 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51565 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Zo sady môžete vyrobiť až 3 šumivé bomby do kúpeľa; Obsah balenia: sóda bicarbona, kyselina citrónová, vonná esencia, ružové okvetné lístky, epsomská soľ, farbivo do šumivých bômb, forma na šumivé bomby, rozprašovač na vodu a návod |
| Číslo tovaru | 51461 |
| Veľkosť | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51458 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)