Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47498 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47499 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje drevený kruh, tyl, tavnú pištoľ s náplňou, silikagél na sušenie kvetov, štetec a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48268 |
| Veľkosť | 28 x 27 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 400 drevených korálok ⌀12 mm, 50 drevených korálok ⌀20 mm, 15 m bavlnenej šnúrky a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48290 |
| Prevedenie | AC100 |
| Veľkosť | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | štartovacia sada pre začiatočníkov |
| Číslo tovaru | 48440 |
| Veľkosť | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje materiál na vyšívanie zo 100 % bavlny, 10 priadzí zo 100 % bavlny v 5 farbách, vyšívací kruh ⌀26 cm, ihlu, obkresľovací papier na prekreslenie vzoru a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49497 |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje materiál na vyšívanie zo 100 % bavlny s potlačeným vzorom, 8 priadzí zo 100 % bavlny, vyšívací kruh ⌀20 cm, ihlu, drevené koliesko, flitre a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49500 |
| Veľkosť | 16 - 21 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 masky, 3 gumičky a 3 špajlí na zoškrabávanie |
| Číslo tovaru | 49932 |
| Veľkosť | 18 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 listy penovej gumy, 3 listy penovej gumy s glitrami, 12 gumičiek a lepiace kolieska |
| Číslo tovaru | 49935 |
| Veľkosť | 56 - 58 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50645 |
| Veľkosť | 56 - 58 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50646 |
| Veľkosť | 56 - 58 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje přízi, bambuli, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50647 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit 2 - 4 mýdla; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Číslo tovaru | 50563 |
| Veľkosť | ø 16 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 16 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 50499 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: 9 archů filcu v různých barvách, bavlnky, knoflíky, tlusté jehly, výplň, lepidlo, nůžky a předkreslené šablony a návod |
| Číslo tovaru | 51690 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: bavlněnou přízi v 5 barvách, pletací jehlice vel. 3, značkovače oček, metr, jehly na přízi, látkový sáček, návod a přístup k výukovým videím |
| Číslo tovaru | 51695 |
| Doplňujúce informácie | nízka obťažnosť – 1 hviezda |
| Kód výrobcu | 8034 02 LZ |
| Číslo tovaru | 21414 |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 15 ks |
| Kód výrobcu | 8034 17 LZ |
| Číslo tovaru | 37192 |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 32 ks |
| Kód výrobcu | 8034 19 LZ |
| Číslo tovaru | 37194 |
| Veľkosť | cca 6 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 6 priadzí, 7 polystyrénových vajíčok, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48196 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)