Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 22 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 12 masiek, 12 gumičiek na pripevnenie a 12 špajlí na zoškrabávanie |
| Číslo tovaru | 49934 |
| Veľkosť | 4 x (9 x 18) cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 drevené rámy (9 x 18 cm), 4 x 100 % bavlnený materiál (22 x 30 cm), vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49946 |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, 3 mm háčik, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49963 |
| Veľkosť | ⌀ 13 cm |
| Doplňujúce informácie | zo sady vyrobíte 3 ks narcisov z hodvábneho papiera |
| Číslo tovaru | 50001 |
| Veľkosť | ⌀ 25 cm |
| Doplňujúce informácie | ze sady vyrobíte 2 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo tovaru | 50002 |
| Veľkosť | ⌀ 27 cm |
| Doplňujúce informácie | zo sady vyrobíte 2 ks narcisov z hodvábneho papiera |
| Číslo tovaru | 50003 |
| Veľkosť | ⌀ 11 cm |
| Doplňujúce informácie | zo sady vyrobíte 3 ks čerešňových kvetov z hodvábneho papiera |
| Číslo tovaru | 50004 |
| Veľkosť | cca 55 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50206 |
| Veľkosť | cca 58 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50207 |
| Veľkosť | cca 52 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50209 |
| Veľkosť | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje sójový vosk, sklenenú nádobu, drevený knôt s kovovým držiakom, ozdobnú nálepku, esenciu, obsidiánové kryštály a návod |
| Číslo tovaru | 50348 |
| Veľkosť | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje sójový vosk, sklenenú nádobu, bavlnený knôt s dreveným držiakom, ozdobnú nálepku, esenciu a návod |
| Číslo tovaru | 50349 |
| Veľkosť | max 14 x 15 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50643 |
| Veľkosť | max 15,5 x 15,5 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50644 |
| Veľkosť | 56 - 58 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50645 |
| Veľkosť | 56 - 58 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50646 |
| Veľkosť | 56 - 58 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje přízi, bambuli, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50647 |
| Materiál | bavlna |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50678 |
| Materiál | bavlna |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50679 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)