>>>AKCIA: Zľava 10 % na prírodné materiály platí iba tento týždeň - zľavový kód TYDENZEME<<<
Zatvoriť
Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 30 x 29 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49710 |
| Veľkosť | 27 x 25 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49711 |
| Veľkosť | 19 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstený základ, rôznofarebnú priadzu, trblietky, gumičku a návod |
| Číslo tovaru | 49938 |
| Veľkosť | 19 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstený základ, ozdobné bambuľky, 2 priadze, gumičku a návod |
| Číslo tovaru | 49939 |
| Veľkosť | ⌀ 13 cm |
| Doplňujúce informácie | ze sady vyrobíte 3 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo tovaru | 50000 |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 listy v rôznych farbách (25 x 50 cm), 1 zelený list (25 x 25 cm), 15 floristických drôtov, kartón a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50010 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50116 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50559 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50561 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 50639 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)