>>>AKCIA: Zľava 10 % na prírodné materiály platí iba tento týždeň - zľavový kód TYDENZEME<<<
Zatvoriť
Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 32 ks |
| Kód výrobcu | 8034 19 LZ |
| Číslo tovaru | 37194 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 3 farebné archy, 1 kľúčenka, 1 retiazka a 1-2 motívy |
| Číslo tovaru | 47480 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47485 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47488 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47489 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47490 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 3 farebné archy, 1 kľúčenka, 1 retiazka a 1-2 motívy |
| Číslo tovaru | 47491 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 47493 |
| Veľkosť | cca 9 - 11 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47748 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 4 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vosky na sviečky, knôty a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48270 |
| Veľkosť | 20 x 30 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 9 plstí 20x30 cm, 2 plsti 15x20 cm, bavlnenú priadzu a 6 drôtikov |
| Číslo tovaru | 48554 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje tavnú pištoľ s 3 náplňami, kovový kruh (⌀20 cm), 6 plstí A4 rôznych farieb, štipce na kvety, šablóny na strihanie a návod |
| Číslo tovaru | 49511 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje tavnú pištoľ s 3 náplňami, kovový kruh (⌀20 cm), 6 plstí A4 rôznych farieb, drôt, rezacie šablóny a návod |
| Číslo tovaru | 49512 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 24 vrecúšok, 24 nálepiek a šnúrku |
| Číslo tovaru | 49677 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 24 vrecúšok v 3 vzoroch, 24 kartičiek a šnúrku |
| Číslo tovaru | 49678 |
| Veľkosť | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49681 |
| Veľkosť | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49683 |
| Veľkosť | 23 x 33 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49707 |
| Veľkosť | 23 x 33 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49708 |
| Veľkosť | 27 x 17 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49709 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)