Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51321 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51322 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51323 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51324 |
| Doplňujúce informácie | sada na výrobu zavesenia na kvetináče |
| Kód výrobcu | 8015 DIY3 |
| Číslo tovaru | 44364 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47498 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47499 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje šenilové drôtiky, lepiace oči, pierka, bambuľky a ďalšie |
| Číslo tovaru | 47925 |
| Veľkosť | 26,5 x 18,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 6 plastových šablón |
| Číslo tovaru | 47944 |
| Veľkosť | 16 - 21 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 masky, 3 gumičky a 3 špajlí na zoškrabávanie |
| Číslo tovaru | 49932 |
| Veľkosť | 18 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 listy penovej gumy, 3 listy penovej gumy s glitrami, 12 gumičiek a lepiace kolieska |
| Číslo tovaru | 49935 |
| Veľkosť | 18,5 x 14 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje masku z penového papiera a gumičku na pripevnenie |
| Číslo tovaru | 49936 |
| Veľkosť | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo tovaru | 51566 |
| Veľkosť | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit 25 mýdel; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Číslo tovaru | 51564 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51727 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 základních desek a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51728 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51731 |
| Veľkosť | 12 x 12 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 16 barevných archů, 1 pružnou základní desku a 1 barevnou předlohu |
| Číslo tovaru | 51732 |
| Doplňujúce informácie | nízka obťažnosť – 1 hviezda |
| Kód výrobcu | 8034 02 LZ |
| Číslo tovaru | 21414 |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 15 ks |
| Kód výrobcu | 8034 17 LZ |
| Číslo tovaru | 37192 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)