Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | cca 12,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 6 priadzí, 3,5 mm háčik na háčkovanie, 2 plastové spony, povrázok, vyšívaciu ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50204 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 3 farebné archy, 1 kľúčenka, 1 retiazka a 1-2 motívy |
| Číslo tovaru | 50557 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50558 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50560 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50562 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 50638 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 50640 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 18 barevných archů, 5 přívěsků, 5 šňůrek s karabinkou a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 50641 |
| Materiál | bavlna |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50678 |
| Materiál | bavlna |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50679 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51309 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51310 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51311 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51312 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51313 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51314 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51315 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51316 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51317 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51318 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)