Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-81800) |
| Číslo tovaru | 39120 |
| Prevedenie | číre so striebornými odleskami |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-27001) |
| Číslo tovaru | 39121 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-84110) |
| Číslo tovaru | 39123 |
| Prevedenie | bronzové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-14415) |
| Číslo tovaru | 39124 |
| Prevedenie | svetlooranžové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-14413) |
| Číslo tovaru | 39126 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39129 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70100-00000) |
| Číslo tovaru | 39134 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (60080-00000) |
| Číslo tovaru | 39136 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50230-00000) |
| Číslo tovaru | 39137 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50230-00000) |
| Číslo tovaru | 39139 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (30030-00000) |
| Číslo tovaru | 39141 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-00000) |
| Číslo tovaru | 39143 |
| Prevedenie | fialové s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21495) |
| Číslo tovaru | 39144 |
| Prevedenie | zelená s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21455) |
| Číslo tovaru | 39145 |
| Prevedenie | modré s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21435) |
| Číslo tovaru | 39146 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (20040-00000) |
| Číslo tovaru | 39148 |
| Prevedenie | tmavožlté |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (10080-00000) |
| Číslo tovaru | 39149 |
| Prevedenie | mliečne biele |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010) |
| Číslo tovaru | 39156 |
| Prevedenie | číre |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030) |
| Číslo tovaru | 39157 |
| Prevedenie | číre |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Kód výrobcu | (00030) |
| Číslo tovaru | 40047 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)