Vyznajte sa tvorením <3

Štvrtok, 9. február 2023

Február je zvláštny mesiac. Našťastie je tu Valentín, sviatok všetkých zamilovaných!

Vyznajte sa tvorením <3

Dobre vieme, že väčšina z vás tejto idei príliš neholduje. Veď predsa príležitosť dať najavo naše city blížnym, to sa vždy počíta. A ruku na to skutočné srdce… Kto z nás to robí často aj bez externých pripomienok? V tvorení rovnako ako v láske. Aj to tvorenie má mnoho podôb. Ale spoločné majú to, že napĺňajú naše srdcia radosťou a nechávajú, aspoň na chvíľočku, starosti všedného dňa niekde za humnami.

Až sa vám láskou zamotá hlava!

Vzťahy sú často prepletené a zauzlené, ale to je aj macramé. Vytvorte si krásne macramé srdce s magickými krištáľmi, praktický podšálok v tvare srdca alebo trebárs opletenú srdiečkovú sponku. S tou si môžete pripnúť valentínku trebárs na diár, aby ste sa tešili ešte viac.

Aby city vzplanuli

Nejaké tie bublinky k Valentínu patria. Prikúpte o pár pohárov na šampanské viac a môžete si vytvoriť trebárs originálny svietnik so srdiečkami. A na to si pripijeme!

Ešte viac bubliniek, prosím

Bublinky zo šampanského sme prebrali vyššie, ale čo bublinky vo vani pre poriadnu romantiku? Za pár chvíľok si môžete vytvoriť roztomilé mydlové srdiečka alebo pokojne celú mydlovú „bonboniéru“.

Protiklady sa priťahujú a vytvárajú krásne veci

Jesmonite sa skladá z tekutej a zo sypkej zložky, ktoré sa dajú spolu pekne premiešať a môžu vznikať také krásne podložky, ako je táto s plastickými srdiečkami alebo decentnejšia bodkovaná podložka. Mimochodom, z Jemonite hmoty sa vyrábajú aj mydelničky, takže srdiečkové mydlá môžu mať aj štýlovú mydelničku! Šampus už je naliaty, výtvor už je zaliaty, poďte sa trochu zahriať.

Láska hreje pri srdci…

… a keď podľa tohto návodu poskladáte zažehľovacie koráliky, tak pri srdci zahreje aj žehlička! Srdiečko z korálikov poteší trebárs aj ako talizman do peňaženky.

Co je psáno, to je dáno

Vytvorte originálnu valentínku! Cez Messenger je to síce fajn, ale takú papierovú klasiku si môžete pripnúť trebárs macramé sponkou k diáru alebo k To do listu, aby ten 14. február ubehol v práci rýchlejšie.

Šperk ako čerešnička na torte

Dolaďte svoj valentínsky outfit štýlovými sutaškovými náušnicami alebo si vyrobte nejaké jednoduchšie trebárs technikou ketlovania. U nás nájdete kopec (nielen) zlatých a strieborných srdiečkových príveskov, korálikov aj spájacích dielov s motívom lásky. Krásny šperk ale môžete vyrobiť aj pre svojho valentína! Čo trebárs taký unisex citrínový náramok s geometrickým srdiečkom?

Február je zvláštny mesiac. Poďme si ho navzájom urobiť krajším. Vyrobte svojim blízkym niečo, čo im rozžiari oči a spríjemní deň. Prizvite k tvoreniu svoje lásky, deti alebo trebárs priateľov a užite si spoločne strávený čas, ktorý nám lenivý zimný rytmus prírody nadeľuje. Urobí nám nesmiernu radosť, keď sa s nami podelíte o výsledky svojej práce na našom Facebooku alebo Instagrame. A trebárs aj o to, aký úsmev ste vykúzlili na perách obdarovaného.

Súvisiace články

7 návodov pre šťastie

7 návodov pre šťastie

Šťastie sa síce vytvoriť nedá, ale navodiť si pocit šťastia pri tvorení, to ide jedna radosť! Inšpirujte sa v tomto článku a prezrite si návody na šperky, tácku, prianie aj štýlovú podložku pod šálku s motívmi šťastia.

Hopsajúca ušatá inšpirácia

Hopsajúca ušatá inšpirácia

Vyrobte si originálne ušaté dekorácie s motívmi veľkonočných zajačikov!

Tipy na DIY veľkonočnú výzdobu

Tipy na DIY veľkonočnú výzdobu

Veľká noc je už za rohom a čaká tam spolu s jarou… Privolajte ich hravým veľkonočným tvorením z papiera, macramé alebo upcykláciou!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 701+ recenzií - zobraziť všetko

Eva
Sobota, 1. Apríl 2023

100%

Super rýchle dodanie

Hana
Sobota, 1. Apríl 2023

100%

Rychlá a bezproblémová objednávka, doporučuji.

Ludmila
Piatok, 31. Marec 2023

100%

Rychle vyřízená objednávka

+ Rychlost vyřízení, ochotná prodavačka