Májová výzva: Kvety + 5 nápadov na tvorenie

Streda, 1. máj 2024

Zapojte sa do májovej výzvy, ktorej témou je tvorenie šperkov a dekorácií s kvetinovými akcentmi. Tvorte, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

Májová výzva: Kvety + 5 nápadov na tvorenie

Milí tvorcovia,

témou májovej výzvy sa stáva tvorba šperkov, doplnkov a dekorácií s motívom alebo použitím kvetov.

Či už tvoríte z korálikov, z Jesmonite, uzlíkujete macramé, odlievate krištáľovú živicu alebo vosk, modelujete zo samotvrdnúcej hmoty alebo napríklad kombinujete viac techník - prevedenie je len na vás! Dôležité je, aby súčasťou výrobku boli prírodné materiály, ako napríklad obľúbené drevo alebo minerály.

Aj v rámci tejto výzvy nám môžete ukázať svoju tvorbu. Stačí nám na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Pravidlá nájdete tu.

Každý mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Víťaz mesiaca sa odteraz môže tešiť na poukážku na 40 €, pre druhé miesto máme pripravenú poukážku na 20 € a pre tretie miesto 10 €. Poukazy môžete uplatniť na nákup na našom e-shope alebo v predajni.

Trocha inšpirácie zo sekcie návodov:

Pivonka v pohári

Krásna sviečka v tvare pivonky bude krásnym doplnkom domácnosti, ale aj originálnym darčekom. Ako nádobku na sviečku navyše môžete použiť pohárik, ktorý už máte doma a môžete mu tak dať nový život, v ktorom priamo rozkvitne!

Zobraziť celý návod na Sviečku pivonku v pohári >>>

Papierové magnólie

Patríte medzi tie, ktorým žiadna kvetina nevydrží? Tu sa nemusíte báť. Tieto magnólia z krepového alebo hodvábneho papiera nikdy nezvädnú a nebudú ani opadať. Interiéru dodajú na útulnosti a navyše sú perfektne bezpečné aj pre alergikov!

Zobraziť celý návod na Papierové magnólie >>>

Dekorácia s korálkami a kvetmi

Tavnú pištoľ do ruky, zásobu jutových povrázkov a sušených kvetov a môžete sa pustiť do práce. Táto originálna dekorácia sa bude vynímať rovnako krásne na stene v obývacej izbe ako aj na vstupných dverách namiesto jarného venca.

Zobraziť celý návod na Dekoráciu s korálkami a kvetinami >>>

Kvetinové mydlá do šatníka

Prevoňajte si skrine jemnými jarnými vôňami zo závesných mydielok podľa tohto návodu. A čo je na nich najlepšie? Keď budete chcieť zmeniť vôňu, tak si môžete vyrobiť novú a táto môžete ešte použiť na umývanie.

Zobraziť celý návod na Kvetinové mydlá do šatníka >>>

Kvetinová podložka pod sviečku alebo podtácok

Samotvrdnúca hmota je obľúbená predovšetkým pre jednoduchú prácu s ňou a pre to, že ju nemusíte zapekať alebo odmeriavať a miešať, ako niektoré odlievacie hmoty. Stačí vymodelovať a počkať, kým vyschne. Môžete z nej vyváľať napríklad takúto jednoduchú podložku pod sviečku alebo podtáček pod hrnček s lisovanými kvetinami.

Zobraziť celý návod na Kvetinovú podložku pod sviečku >>>

Pozrite si aj ďalšie návody na šperky aj dekorácie! Fotonávod vás prevedie tvorbou krok po kroku av sekcii Materiál na výrobu nájdete presne to, čo je k jednotlivým projektom potrebné. Takže nebudete musieť nič ďalšie riešiť a môžete sa pustiť rovno do tvorenia! Návody sú zadarmo, naopak nás veľmi potešia, keď výsledky svojej tvorby, inšpirovanej práve v sekcii Návodov označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o výsledky svojej tvorby. Buď na našom Facebooku, alebo na Instagrame. Značka #inspiraceodmanumi

Súvisiace články

Aprílová výzva: Príroda + 5 nápadov na tvorenie

Aprílová výzva: Príroda + 5 nápadov na tvorenie

Zapojte sa do aprílovej výzvy, ktorej témou je tvorenie šperkov a dekorácií z prírodných materiálov. Tvorte, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

Marcová výzva: Veľká noc + 5 nápadov na tvorenie

Marcová výzva: Veľká noc + 5 nápadov na tvorenie

Zapojte se do březnové výzvy, jejímž tématem je tvoření šperků a dekorací s motivem Velikonoc. Tvořte, pochlubte se nám a vyhrajte až 40 €!

Februárová výzva: Láska + 5 nápadov na tvorenie

Februárová výzva: Láska + 5 nápadov na tvorenie

Zapojte sa do februárovej výzvy, ktorej témou je tvorenie šperkov a dekorácií s motívom lásky. Tvorte, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Angelika
Pondelok, 17. Jún 2024

100%

Dobrá komunikácia a rýchle dodanie.

Sandra
Streda, 12. Jún 2024

100%

Komunikace s obchodem vynikající. Po odeslání objednávky jsem potřebovala doplnit ještě nějaké zboží, vše jsme vyřešili během jednoho krátkého telefonátu. Korálky z minerálů i ostatní zboží je z mého…

+ Rychlé dodání

+Výborná komunikace s obchodem, proškolený personál

+Vždy velmi kvalitní zboží

+Široký…

Vlasta
Streda, 12. Jún 2024

100%

Spolehlivé