Júnová výzva: Tvorenie s deťmi + 5 nápadov čo tvoriť

Sobota, 1. jún 2024

Zapojte sa do júnovej výzvy, ktorej témou je tvorenie s deťmi. Tvorte spoločne alebo nechajte tvoriť malé šikuly, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

Júnová výzva: Tvorenie s deťmi + 5 nápadov čo tvoriť

Milí tvorcovia,

témou júnovej výzvy sa stáva tvorba šperkov, doplnkov a dekorácií spoločne s deťmi.

Či už s deťmi tvoríte z korálikov, z Jesmonite, uzlíkujete macramé, odlievate krištáľovú živicu alebo vosk, modelujete zo samotvrdnúcej hmoty alebo napríklad kombinujete viac techník - prevedenie je len na vás!

Aj v rámci tejto výzvy nám môžete ukázať svoju tvorbu. Stačí nám na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Pravidlá nájdete tu.

Každý mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Víťaz mesiaca sa odteraz môže tešiť na poukážku na 40 €, pre druhé miesto máme pripravenú poukážku na 20 € a pre tretie miesto 10 €. Poukazy môžete uplatniť na nákup na našom e-shope alebo v predajni.

Trocha inšpirácie zo sekcie návodov:

Záves s vtáčikmi z Moosgummi

Skombinujte obľúbenú penovku moosgummi s nalepovacími očkami a ženilkovými drôtikmi a vytvorte tento originálny záves s vtáčikmi. Môžete ho zavesiť do detskej izby alebo napríklad do tajnej skrýše na záhrade!

Zobraziť celý návod na Záves s vtáčikmi z Moosgummi >>>

Detský záves so sklenenými korálkami

O niečo decentnejší záves môžete vyrobiť zo zmesi sklenených korálikov, ktorých farbu môžete zvoliť podľa toho, či bude v dievčenskej alebo chlapčenskej izbičke. Zavesiť ho môžete na drevenú tyčku, ktorú môžete dozdobiť, aby ladila ku korálikom alebo pokojne na klacík, ktorý nájdete na výlete.

Zobraziť celý návod na Detský záves so sklenenými korálkami >>>

Kľúčenka zo zmršťovacej fólie

So zmršťovacou fóliou je vždy sranda! Môžete si vybrať rôzne druhy fólií, vrátane tých, na ktoré je možné vytlačiť fotografiu alebo tých, čo svietia v tme. Môžete na nej ale nakresliť obľúbený motív. Čo tak si nakresliť kľúčenky navzájom? :)

Zobraziť celý návod na Kľúčenka zo zmršťovacej fólie >>>

Detský lapač snov

Vyrobte si vlastný lapač snov! Nemusia byť s pierkami a drahými kameňmi, lapá predsa detské sny, tak môže byť trochu hravejšie. Nebojte sa skombinovať napríklad drevené korálky, maľované špachtle a háčkovaciu priadzu.

Zobraziť celý návod na Detský lapač snov >>>

Duhy pro radost

Papierové dúhy, ktoré vychádzajú z nadýchaných mráčikov sa budú v detskej izbičke vynímať. Čo si tak urobiť závod, kto ich zvládne vytvoriť viac?

Zobraziť celý návod na Dúhy pre radosť >>>

Pozrite si aj ďalšie návody na šperky aj dekorácie! Fotonávod vás prevedie tvorbou krok po kroku av sekcii Materiál na výrobu nájdete presne to, čo je k jednotlivým projektom potrebné. Takže nebudete musieť nič ďalšie riešiť a môžete sa pustiť rovno do tvorenia! Návody sú zadarmo, naopak nás veľmi potešia, keď výsledky svojej tvorby, inšpirovanej práve v sekcii Návodov označíte na sociálnych sieťach, aby sme sa spolu s vami mohli radovať z hotového diela!

Budeme radi, keď sa s nami podelíte o výsledky svojej tvorby. Buď na našom Facebooku, alebo na Instagrame. Značka #inspiraceodmanumi

Súvisiace články

Júlová výzva: More a dovolenka + 5 nápadov čo tvoriť

Júlová výzva: More a dovolenka + 5 nápadov čo tvoriť

Zapojte sa do júlovej výzvy, ktorej témou je tvorenie s motívom mora a dovolenky. Tvorte, pochváľte sa nám a vyhrajte až 40 €!

Vysvedčenie: ste jednotky - zľava 11 % na všetko

Vysvedčenie: ste jednotky - zľava 11 % na všetko

Vysvedčenie je tu a vy máte vyznamenanie! :) Nakúpte so špeciálnym zľavovým kódom, ktorý nájdete v tomto článku a zľavnite si nákup o 11 %.

Návody na DIY doplnky na festival pre dokonalý outfit

Návody na DIY doplnky na festival pre dokonalý outfit

Dotvorte si originálny festivalový outfit, s ktorým budete za hviezdu! Pripravili sme pre vás 5 návodov napríklad na trendy náramky, body chain alebo reťaz na topánku. Prezrite si ich hneď teraz!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Marie
Streda, 17. Júl 2024

100%

Vše OK dle přání.

Marcela
Utorok, 16. Júl 2024

100%

Vše v pohodě. Velký výběr.

DAGMAR
Pondelok, 15. Júl 2024

100%

SPOKOJENOST