Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťZlatá a strieborná farba neodmysliteľne patrí k Vianociam a vianočnému obdobiu. Trblieta sa na ozdobách na stromčeku aj na iných dekoráciách a všetkým večierkom a večerám dodáva punc luxusu a elegancie. Preto sme sa rozhodli medzi striebornou a zlatou nedeľou od 15. do 18. 12. 2025, zlacniť všetko strieborné a zlaté o 10 %. V zľave nájdete strieborné a zlaté korálky, komponenty, farby, priadze a ďalšie kreatívne nevyhnutnosti! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zľavnené, balenie. Tak nech sa všetko leskne a blyští v strieborných a zlatých tónoch!
| Veľkosť | 30 x 15 mm |
| Hmotnost | 0,66 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Číslo tovaru | 29804 |
| Veľkosť | 20 x 12 mm |
| Hmotnost | 0,76 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Číslo tovaru | 29847 |
| Veľkosť | 8,5 x 5 mm |
| Hmotnost | 0,29 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Číslo tovaru | 29896 |
| Veľkosť | 11 x 11 mm |
| Hmotnost | 0,60 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Doplňujúce informácie | obojstranný dekor |
| Číslo tovaru | 30006 |
| Veľkosť | 11 x 6 mm |
| Hmotnost | 0,42 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Doplňujúce informácie | šírka drieku 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 30096 |
| Veľkosť | 10 x 2 mm |
| Hmotnost | 0,15 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 32403 |
| Veľkosť | 4,5 x 2,5 mm |
| Hmotnost | 0,107 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Číslo tovaru | 32427 |
| Veľkosť | max. šíře 1,5mm |
| Hmotnost | 0,658 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Číslo tovaru | 32440 |
| Veľkosť | max. šíře 2,5mm |
| Hmotnost | 1,003 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Číslo tovaru | 32443 |
| Veľkosť | 22 x 15 mm |
| Hmotnost | 0,72 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Doplňujúce informácie | obojstranný dekor |
| Číslo tovaru | 32479 |
| Veľkosť | 12 x 5,5 mm |
| Hmotnost | 0,32 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Doplňujúce informácie | jednostranný dekor |
| Číslo tovaru | 32490 |
| Veľkosť | 14,5 x 12 mm |
| Hmotnost | 0,56 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Doplňujúce informácie | obojstranný dekor |
| Číslo tovaru | 32501 |
| Veľkosť | 20 x 6,5 mm |
| Hmotnost | 0,56 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Doplňujúce informácie | obojstranný dekor |
| Číslo tovaru | 32503 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 50x45x35 mm |
| Číslo tovaru | 32670 |
| Veľkosť | 18 x 12 mm |
| Hmotnost | 0,46 g |
| Materiál | Ag 925/1000 |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Číslo tovaru | 33301 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 8 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 36810 |
| Prevedenie | starostriebro |
| Veľkosť | 15 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 2,2 mm |
| Číslo tovaru | 36840 |
| Prevedenie | starostriebro |
| Veľkosť | 12 x 9 mm |
| Šírka prieťahu | 4,2 mm |
| Číslo tovaru | 36904 |
| Prevedenie | starostriebro |
| Veľkosť | 8 x 5 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Číslo tovaru | 36992 |
| Prevedenie | starostriebro |
| Veľkosť | 8 x 5 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Číslo tovaru | 36994 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)