Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťOktóbrovej výzve vládne čierna farba, preto sme sa rozhodli v týždni od 17. 10. do 23. 10. zlacniť všetky koráliky, komponenty, priadze, farby, fixky a ďalšie kreatívne nevyhnutnosti v čiernej farbe o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zlacnené balenia. Vytvorte si šperk alebo dekoráciu a nezabudnite sa zapojiť do našej októbrovej výzvy! Inšpiráciu a pravidlá nájdete v našom článku alebo si môžete prečítať niečo o psychológii čiernej farby.
| Prevedenie | hnedý mramor |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-18549) |
| Číslo tovaru | 39473 |
| Prevedenie | čierne so striebornými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-29536) |
| Číslo tovaru | 39504 |
| Prevedenie | biele s kvetovaným vzorom |
| Veľkosť | 63x63x25 mm |
| Číslo tovaru | 32654 |
| Prevedenie | biele s kvetovaným vzorom |
| Veľkosť | 83x83x25 mm |
| Číslo tovaru | 32655 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Kód výrobcu | (23980-00000) |
| Číslo tovaru | 40049 |
| Prevedenie | odtiene čiernej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo tovaru | 14095 |
| Veľkosť | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 41405 |
| Veľkosť | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 41417 |
| Veľkosť | 0,98 mm |
| Číslo tovaru | 41429 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Norsko |
| Číslo tovaru | 48472 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 5 - 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo tovaru | 48494 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,5 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48842 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48843 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48867 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48868 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48947 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48948 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 0,17 mm |
| Číslo tovaru | 26607 |
| Prevedenie | hedvábí a tvrzený plast |
| Veľkosť | 4 - 5 cm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Číslo tovaru | 37939 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)