Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťFebruárovej výzve vládne červená farba, preto sme sa rozhodli v týždni od 14. do 20. februára zlacniť všetky červené koráliky, komponenty, farby aj ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zlacnené balenia. Vytvorte si červený šperk alebo dekoráciu a nezabudnite sa zapojiť do našej #vyzvaodkoralok! Inšpiráciu a pravidlá nájdete v našom článku alebo si môžete prečítať niečo o psychológii červenej farby tu.
| Prevedenie | striebro, Light Siam |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | běžný kov |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Číslo tovaru | 47655 |
| Prevedenie | natural s prírodným vláknom |
| Veľkosť | 25mm x 2m |
| Číslo tovaru | 47714 |
| Prevedenie | krémové so srdiečkami |
| Veľkosť | 25mm x 2m |
| Číslo tovaru | 47718 |
| Prevedenie | tmavočervené |
| Veľkosť | 40mm x 2m |
| Číslo tovaru | 47721 |
| Prevedenie | červené s kvetmi |
| Veľkosť | 40mm x 2m |
| Číslo tovaru | 47722 |
| Prevedenie | červené s vianočným motívom |
| Veľkosť | 25mm x 3m |
| Číslo tovaru | 47732 |
| Prevedenie | (227) Light Siam |
| Veľkosť | 10,3 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Číslo tovaru | 49844 |
| Prevedenie | (227) Light Siam |
| Veľkosť | 14,4 x 14 mm |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Číslo tovaru | 49848 |
| Prevedenie | Brick red |
| Hmotnost | 2500 + 500 g |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje práškový základ 2,5 kg a tekutý AC730 0,5 kg |
| Číslo tovaru | 50059 |
| Prevedenie | perlově červené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 50419 |
| Prevedenie | perlově červené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50420 |
| Prevedenie | perlově červené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50421 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)