Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťFebruárovej výzve vládne červená farba, preto sme sa rozhodli v týždni od 14. do 20. februára zlacniť všetky červené koráliky, komponenty, farby aj ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zlacnené balenia. Vytvorte si červený šperk alebo dekoráciu a nezabudnite sa zapojiť do našej #vyzvaodkoralok! Inšpiráciu a pravidlá nájdete v našom článku alebo si môžete prečítať niečo o psychológii červenej farby tu.
| Prevedenie | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-5F |
| Číslo tovaru | 41662 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Cherry |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-125 |
| Číslo tovaru | 41667 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted Cherry |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-45AF |
| Číslo tovaru | 41880 |
| Prevedenie | Gold-Lustered African Sunset |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-329 |
| Číslo tovaru | 41940 |
| Prevedenie | Inside-Color Siam/Light Topaz-Lined |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-798 |
| Číslo tovaru | 41995 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Light Siam Ruby |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-5F |
| Číslo tovaru | 41996 |
| Prevedenie | pozlátené 24kt zlatom |
| Veľkosť | 19 x 13 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 43062 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43787 |
| Prevedenie | sýtočervené |
| Veľkosť | 34 mm |
| Číslo tovaru | 43808 |
| Prevedenie | Hyacinth |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44736 |
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44743 |
| Prevedenie | Siam |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Číslo tovaru | 44750 |
| Prevedenie | Pearl Effect Red |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44791 |
| Prevedenie | Pearl Effect Red |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44831 |
| Prevedenie | Pearl Effect Red |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44904 |
| Prevedenie | Crystal Cranberry |
| Veľkosť | 15 x 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44972 |
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45040 |
| Prevedenie | Crystal Lava |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45191 |
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45205 |
| Prevedenie | Red Velvet |
| Veľkosť | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo tovaru | 45207 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)