>>>AKCIA: Zľava 10 % na prírodné materiály platí iba tento týždeň - zľavový kód TYDENZEME<<<
Zatvoriť
Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťFebruárovej výzve vládne červená farba, preto sme sa rozhodli v týždni od 14. do 20. februára zlacniť všetky červené koráliky, komponenty, farby aj ďalšie kreatívne nevyhnutnosti o 10 %! Zľava sa nevzťahuje na zvýhodnené, už zlacnené balenia. Vytvorte si červený šperk alebo dekoráciu a nezabudnite sa zapojiť do našej #vyzvaodkoralok! Inšpiráciu a pravidlá nájdete v našom článku alebo si môžete prečítať niečo o psychológii červenej farby tu.
| Prevedenie | červené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (90080-22201) |
| Číslo tovaru | 39550 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 130x85 mm |
| Číslo tovaru | 44154 |
| Prevedenie | odtiene bordovej |
| Veľkosť | různé |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 120 ks |
| Číslo tovaru | 49827 |
| Veľkosť | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 41397 |
| Veľkosť | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 41409 |
| Veľkosť | 0,98 mm |
| Číslo tovaru | 41421 |
| Prevedenie | červený plast s flitrami |
| Veľkosť | 38x38x33 mm |
| Číslo tovaru | 32675 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 1,5 mm |
| Objem | 1,5mm /3m ml |
| Číslo tovaru | 39083 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 2 mm |
| Číslo tovaru | 39098 |
| Prevedenie | tmavočervené |
| Veľkosť | 2 mm |
| Číslo tovaru | 39099 |
| Prevedenie | fialové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 70350 |
| Číslo tovaru | 40000 |
| Prevedenie | fialové s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 70350-28701 |
| Číslo tovaru | 40001 |
| Prevedenie | svetločervená |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 90080 |
| Číslo tovaru | 40002 |
| Prevedenie | svetločervené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 90080-28701 |
| Číslo tovaru | 40003 |
| Prevedenie | červené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 90090-28701 |
| Číslo tovaru | 40005 |
| Prevedenie | tmavočervené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 90110-28701 |
| Číslo tovaru | 40007 |
| Prevedenie | Silver-Lined Light Siam Ruby |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-25 |
| Číslo tovaru | 41513 |
| Prevedenie | Luminous Neon Salmon |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-803 |
| Číslo tovaru | 41649 |
| Prevedenie | Opaque Sunset Orange |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-50 |
| Číslo tovaru | 41651 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)