SWAROVSKI kulaté a tvarové kameny

Zmena obchodnej stratégie firmy SWAROVSKI

Na prelome rokov 2020 a 2021 spoločnosť SWAROVSKI úplne zmenila obchodnú stratégiu a behom roka 2021 ukončila distribúciu pre maloobchodný predaj. Ako vhodnú alternatívu tohto sortimentu sme vybrali českú značku Preciosa® Components. 

 

SWAROVSKI guľaté kamene a ich alternatívy

SWAROVSKI guľaté kamene sme ponúkali v troch variantoch, namiesto SWAROVSKI XIRIUS Chaton môžete použiť Preciosa® MC Šatón MAXIMA. Swarovski Rivoli Chaton bol nahradený Preciosa® MC Rivoli MAXIMA vo veľkostiach SS29, SS39, SS47 a 12 - 18 mm. Tretím tvarom bol SWAROVSKI Dome Round Stone, ktorý v terajšej ponuke Preciosa® už nemáme. K obom novým guľatým kameňom ponúkame aj komponenty vhodné na guľaté kamene.

 

Preciosa guľaté kamene 

 

 

SWAROVSKI tvarové kamene a ich alternatívy

Najnovšie je možné si vybrať z troch druhov tvarových kameňov značky Preciosa® Components v základných farbách. SWAROVSKI Fantasy Cushion Fancy Stone v tvare oblého štvorca bol nahradený Preciosa® MC oblý štvorec MAXIMA, SWAROVSKI Pear Fancy Stone nahradila Preciosa® MC baroková hruška MAXIMA a pre SWAROVSKI Oval Fancy Stone ponúkame alternatívny Preciosa® MC ovál MAXIMA. K všetkým tvarovým kameňom ponúkame aj komponenty.

 

Preciosa® tvarové kamene


Overené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 763+ recenzií - zobraziť všetko

Hana
Streda, 22. November 2023

100%

nakupuji často, vždy jsem spokojená

Ivana
Utorok, 21. November 2023

100%

Vše OK

Eva
Pondelok, 20. November 2023

100%

možná jsem se přehlédla, ale nenašla jsem možnost platby bankovním převodem