Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťGuľaté kamene Preciosa® MC Šatón MAXIMA sú veľmi obľúbené guľaté kamene PRECIOSA, ktoré ponúkame v niekoľkých veľkostiach a ktoré sú alternatívou k produktom SWAROVSKI 1028 XILION Šatón a SWAROVSKI 1088 XIRIUS Šatón. Postup na použitie nalepovacích kameňov nájdete v našom manuáli. Strojové brúsenie a leštenie zaisťuje precízny výbrus a dokonalé trblietanie každého kameňa. Spodná strana originálnych brúsených kameňov PRECIOSA je zušľachtená vrstvou simili pre ešte lepší lesk a optimálne optické vlastnosti. Guľaté kamene Preciosa® MC Šatón MAXIMA využijete najlepšie na vlepovanie do bižutérnych lôžok pri výrobe bižutérie a šperkov.
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45101 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45102 |
| Prevedenie | Crystal Aurum |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45103 |
| Prevedenie | Crystal Bermuda Blue |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45104 |
| Prevedenie | Crystal Capri Gold |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45105 |
| Prevedenie | Crystal Labrador |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45107 |
| Prevedenie | Crystal Monte Carlo |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45108 |
| Prevedenie | Crystal Nightfall |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45109 |
| Prevedenie | Crystal Vitrail Light |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45111 |
| Prevedenie | Crystal Vitrail Medium |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45112 |
| Prevedenie | Jet |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45113 |
| Prevedenie | Jet Hematite |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45114 |
| Prevedenie | Aqua Bohemica |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45116 |
| Prevedenie | Aquamarine |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45117 |
| Prevedenie | Black Diamond |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45118 |
| Prevedenie | Blue Zircon |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45119 |
| Prevedenie | Chrysolite |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45120 |
| Prevedenie | Citrine |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45121 |
| Prevedenie | Fuchsia |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45123 |
| Prevedenie | Light Sapphire |
| Veľkosť | SS39 8,40 - 8,65 mm |
| Číslo tovaru | 45128 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)