Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Crystal Labrador obojstranné pokovovanie |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44538 |
| Prevedenie | Jet |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44542 |
| Prevedenie | Jet Hematite |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44543 |
| Prevedenie | Amethyst |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44546 |
| Prevedenie | Blue Zircon |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44553 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44555 |
| Prevedenie | Chrysolite Opal |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44558 |
| Prevedenie | Fuchsia AB |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44564 |
| Prevedenie | Light Amethyst |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44570 |
| Prevedenie | Light Rose |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44572 |
| Prevedenie | Light Sapphire Opal |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44574 |
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44575 |
| Prevedenie | Montana |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44577 |
| Prevedenie | Rose AB |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44585 |
| Prevedenie | Rose Opal |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44586 |
| Prevedenie | Siam |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44589 |
| Prevedenie | Crystal Aurum obojstranné pokovovanie |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44600 |
| Prevedenie | Crystal Starlight Gold |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44486 |
| Prevedenie | Capri Blue AB |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44500 |
| Prevedenie | Light Siam AB |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44511 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)