Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44594 |
| Prevedenie | Crystal Labrador obojstranné pokovovanie |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44603 |
| Prevedenie | Crystal Aurum obojstranné pokovovanie |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44481 |
| Prevedenie | Jet Hematite obojstranné pokovovanie |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44489 |
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44510 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44528 |
| Prevedenie | Crystal Labrador obojstranné pokovovanie |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44538 |
| Prevedenie | Jet Hematite obojstranné pokovovanie |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44544 |
| Prevedenie | Aquamarine |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44550 |
| Prevedenie | Blue Zircon |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44553 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44555 |
| Prevedenie | Emerald |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44561 |
| Prevedenie | Fuchsia AB |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44564 |
| Prevedenie | Montana |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44577 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44598 |
| Prevedenie | Crystal AB obojstranné pokovovanie |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44599 |
| Prevedenie | Crystal Aurum obojstranné pokovovanie |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44600 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)