Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPreciosa® MC (machine cut = strojovo brúsené) guľaté kamene sú strojovo celobrúsené, čo zaisťuje precízny výbrus a dokonalý lesk každého kameňa. Spodná strana originálnych brúsených kameňov PRECIOSA je zušľachtená vrstvou simili, ktorá zaisťuje dokonalé trblietanie a optimálne optické vlastnosti kemeňov PRECIOSA a neobsahuje žiadne ťažké kovy či iné zdraviu škodlivé látky. Postup na použitie nalepovacích kameňov nájdete v našom manuáli. Všetky guľaté kamene PRECIOSA sú vhodné na obšívanie rokajlovými korálikmi alebo na vlepovanie do bižutérnych lôžok určených na konkrétne tvary a veľkosti kameňov. Ponuka obsahuje zďaleka najobľúbenejší tvar guľatého kameňa PRECIOSA MC Rivoli MAXIMA, ktorý je alternatívou kameňov SWAROVSKI 1122 Rivoli. Ďalej tvar PRECIOSA MC Šatón MAXIMA, ktorý je alternatívou k produktom SWAROVSKI 1028 XILION Šatón a SWAROVSKI 1088 XIRIUS Šatón.
| Prevedenie | ródiová povrchová úprava |
| Veľkosť | 10 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Doplňujúce informácie | kompatibilné s Preciosa a SWAROVSKI Rivoli |
| Číslo tovaru | 10901 |
| Prevedenie | ródiová povrchová úprava |
| Veľkosť | 12 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Doplňujúce informácie | kompatibilné s Preciosa a SWAROVSKI Rivoli |
| Číslo tovaru | 10902 |
| Prevedenie | ródiová povrchová úprava |
| Veľkosť | 14 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Doplňujúce informácie | kompatibilné s Preciosa a SWAROVSKI Rivoli |
| Číslo tovaru | 10903 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | SS29 6,15 - 6,35 mm |
| Číslo tovaru | 45017 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS29 6,15 - 6,35 mm |
| Číslo tovaru | 45018 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45020 |
| Prevedenie | Crystal Argent Flare |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45021 |
| Prevedenie | Crystal Bermuda Blue |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45022 |
| Prevedenie | Crystal Capri Gold |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45023 |
| Prevedenie | Crystal Nightfall |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45025 |
| Prevedenie | Crystal Velvet |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45026 |
| Prevedenie | Jet |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45029 |
| Prevedenie | Jet Hematite |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45030 |
| Prevedenie | Amethyst |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45031 |
| Prevedenie | Aqua Bohemica |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45032 |
| Prevedenie | Black Diamond |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45033 |
| Prevedenie | Blue Zircon |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45034 |
| Prevedenie | Light Rose |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45038 |
| Prevedenie | Light Sapphire |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45039 |
| Prevedenie | Light Siam |
| Veľkosť | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo tovaru | 45040 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)