Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPřívěsky Preciosa® MC Drop 681 jsou velmi oblíbené přívěsky Preciosa® v unikátním tvaru špičaté kapky, které nabízíme ve dvou velikostech a několika barevných provedeních. Strojové broušení a leštění zajišťuje precizní výbrus a dokonalý třpyt každého přívěsku. Originální broušené přívěsky Preciosa® využijete jak při výrobě bižuterie a šperků, tak pro výrobu dalších oděvních a bytových doplňků.
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44987 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44988 |
| Prevedenie | Crystal Honey |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44989 |
| Prevedenie | Jet |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44990 |
| Prevedenie | Aqua Bohemica |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44992 |
| Prevedenie | Light Amethyst |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44993 |
| Prevedenie | Light Rose |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44994 |
| Prevedenie | Peridot |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44996 |
| Prevedenie | Pink Sapphire |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44997 |
| Prevedenie | Siam |
| Veľkosť | 6 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44999 |
| Prevedenie | Crystal |
| Veľkosť | 9 x 15 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45000 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 9 x 15 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 45001 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)