Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Pearlescent Khaki |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44806 |
| Prevedenie | Crystal Malachite |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44810 |
| Prevedenie | Crystal Aqua Blue |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44813 |
| Prevedenie | Crystal Ceramic Grey |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 44815 |
| Prevedenie | Pearl Effect Lavender |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44828 |
| Prevedenie | Pearl Effect Red |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44831 |
| Prevedenie | Pearl Effect Light Blue |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44833 |
| Prevedenie | Pearlescent Grey |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44839 |
| Prevedenie | Pearlescent Blue |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44845 |
| Prevedenie | Crystal Salmon Rose |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44851 |
| Prevedenie | Crystal Ceramic Grey |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44855 |
| Prevedenie | Pearl Effect Cream |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44858 |
| Prevedenie | Pearl Effect Peach |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44862 |
| Prevedenie | Pearl Effect Light Blue |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44873 |
| Prevedenie | Pearlescent Grey |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44879 |
| Prevedenie | Crystal Malachite |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44890 |
| Prevedenie | Crystal Salmon Rose |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44891 |
| Prevedenie | Crystal Ceramic Grey |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44895 |
| Prevedenie | Pearl Effect Light Green |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44901 |
| Prevedenie | Pearl Effect Red |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44904 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)