Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPotravinársky silikón je 100% bezpečný materiál, ktorý sa používa napríklad v gastronómii, keďže sa z neho vyrábajú formy na pečenie. Zároveň je veľmi obľúbený u mamičiek, keďže sa z neho vyrábajú aj dojčiace alebo hryzacie či nosiace korále, ktoré zamestnávajú bábätká pri dojčení alebo tlmia ich bolesť pri raste prvých zúbkov. Náš potravinársky silikón má potrebnú certifikáciu, ktorá spĺňa podmienky kvality materiálu.
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 32x17,5x9 mm |
| Číslo tovaru | 43797 |
| Prevedenie | svetlotyrkysové |
| Veľkosť | 32x17,5x9 mm |
| Číslo tovaru | 43798 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 32x17,5x9 mm |
| Číslo tovaru | 43799 |
| Prevedenie | svetlosivé |
| Veľkosť | 32x17,5x9 mm |
| Číslo tovaru | 43800 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 34 mm |
| Číslo tovaru | 43802 |
| Prevedenie | hráškovozelené |
| Veľkosť | 34 mm |
| Číslo tovaru | 43803 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 34 mm |
| Číslo tovaru | 43804 |
| Prevedenie | svetlosivé |
| Veľkosť | 34 mm |
| Číslo tovaru | 43805 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 34 mm |
| Číslo tovaru | 43806 |
| Prevedenie | levanduľové fialové |
| Veľkosť | 34 mm |
| Číslo tovaru | 43807 |
| Prevedenie | sýtočervené |
| Veľkosť | 34 mm |
| Číslo tovaru | 43808 |
| Prevedenie | pastelovo ružové |
| Veľkosť | 34 mm |
| Číslo tovaru | 43809 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 33,5 mm |
| Číslo tovaru | 43811 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 33,5 mm |
| Číslo tovaru | 43812 |
| Prevedenie | svetlosivé |
| Veľkosť | 33,5 mm |
| Číslo tovaru | 43813 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 33,5 mm |
| Číslo tovaru | 43814 |
| Prevedenie | pastelovo modré |
| Veľkosť | 33,5 mm |
| Číslo tovaru | 43815 |
| Veľkosť | 41x41x10 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Číslo tovaru | 43821 |
| Prevedenie | sivé |
| Veľkosť | 33,5 mm |
| Číslo tovaru | 44216 |
| Prevedenie | pastelovo ružové |
| Veľkosť | 33,5 mm |
| Číslo tovaru | 44218 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)