Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPotravinársky silikón je 100% bezpečný materiál, ktorý sa používa napríklad v gastronómii, keďže sa z neho vyrábajú formy na pečenie. Zároveň je veľmi obľúbený u mamičiek, keďže sa z neho vyrábajú aj dojčiace alebo hryzacie či nosiace korále, ktoré zamestnávajú bábätká pri dojčení alebo tlmia ich bolesť pri raste prvých zúbkov. Náš potravinársky silikón má potrebnú certifikáciu, ktorá spĺňa podmienky kvality materiálu.
| Prevedenie | námornícky modré |
| Veľkosť | 45x45 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43736 |
| Prevedenie | svetlosivé |
| Veľkosť | 45x45 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43737 |
| Prevedenie | pastelovo ružové |
| Veľkosť | 45x45 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43739 |
| Prevedenie | pastelovo zelené |
| Veľkosť | 40x40x15 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43746 |
| Prevedenie | kov |
| Veľkosť | 39x13x9 mm |
| Číslo tovaru | 43781 |
| Prevedenie | transparentné |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43782 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43783 |
| Prevedenie | béžové |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43784 |
| Prevedenie | oranžové |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43785 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43786 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43787 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43788 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43789 |
| Prevedenie | pastelovo modré |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43790 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43791 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43792 |
| Prevedenie | levanduľové fialové |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43793 |
| Prevedenie | ružovo-fialové |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43794 |
| Prevedenie | hnědé |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43795 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 37x16x9 mm |
| Číslo tovaru | 43796 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)