Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPotravinársky silikón je 100% bezpečný materiál, ktorý sa používa napríklad v gastronómii, keďže sa z neho vyrábajú formy na pečenie. Zároveň je veľmi obľúbený u mamičiek, keďže sa z neho vyrábajú aj dojčiace alebo hryzacie či nosiace korále, ktoré zamestnávajú bábätká pri dojčení alebo tlmia ich bolesť pri raste prvých zúbkov. Náš potravinársky silikón má potrebnú certifikáciu, ktorá spĺňa podmienky kvality materiálu.
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 17x16x9 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43717 |
| Prevedenie | pastelovo modré |
| Veľkosť | 17x16x9 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43718 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 17x16x9 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43719 |
| Veľkosť | 37x37x10 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Číslo tovaru | 43820 |
| Veľkosť | 44x30x10 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Číslo tovaru | 43822 |
| Veľkosť | 44x35x10 mm |
| Materiál | prírodné bukové drevo |
| Číslo tovaru | 43824 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 20 x 24 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 44318 |
| Prevedenie | pastelovo modré |
| Veľkosť | 20 x 24 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 44319 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 20 x 24 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 44320 |
| Prevedenie | tmavosivé |
| Veľkosť | 20 x 24 x 16 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 44321 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 26 x 25 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 44322 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 26 x 25 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 44323 |
| Prevedenie | pastelovo modré |
| Veľkosť | 26 x 25 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 44324 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 26 x 25 x 11 mm |
| Šírka prieťahu | 2 mm |
| Číslo tovaru | 44325 |
| Prevedenie | biele s čiernym písmenom |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43674 |
| Prevedenie | biele s čiernym písmenom |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43680 |
| Prevedenie | biele s čiernym písmenom |
| Veľkosť | 12 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43681 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 45x45 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43733 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 45x45 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43734 |
| Prevedenie | hráškovozelené |
| Veľkosť | 45x45 mm |
| Šírka prieťahu | 2,3 mm |
| Číslo tovaru | 43735 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)