Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťVýhodou samotvrdnúcej hmoty je, že práca s ňou nevyžaduje mnoho špecifických pomôcok. Základom je valček, ktorým si hmotu vyváľate na ďalšie spracovanie. Ak sa chcete do tvorenia ponoriť, určite odporúčame zakúpiť sadu modelovacích nástrojov, vďaka ktorej budete môcť ľahšie tvoriť z hmoty konkrétne tvary, ale tiež do nej vytvárať vzory. Po vytvrdnutí je vhodné výrobok ľahko zbrúsiť brúsnym papierom, aby sa jej povrch zbavil drobných nedokonalostí, ako sú trebárs odtlačky prstov.
| Prevedenie | nehrdzavejúca oceľ |
| Číslo tovaru | 44067 |
| Prevedenie | nehrdzavejúca oceľ |
| Doplňujúce informácie | edícia Extol Lady |
| Číslo tovaru | 44069 |
| Prevedenie | drevo |
| Veľkosť | 20 cm |
| Doplňujúce informácie | sada 7 ks nástrojov |
| Číslo tovaru | 45935 |
| Prevedenie | rôzne farby |
| Veľkosť | 297 x 210 mm |
| Doplňujúce informácie | Fotografia je ilustračná, farba produktu sa môže líšiť. |
| Číslo tovaru | 45949 |
| Prevedenie | rôzne farby |
| Veľkosť | 418 x 297 mm |
| Doplňujúce informácie | Fotografia je ilustračná, farba produktu sa môže líšiť. |
| Číslo tovaru | 45950 |
| Prevedenie | ručné použitie |
| Veľkosť | 230 x 280 mm |
| Doplňujúce informácie | najhrubšia zrnitosť P240 |
| Číslo tovaru | 46150 |
| Prevedenie | ručné použitie |
| Veľkosť | 230 x 280 mm |
| Doplňujúce informácie | hrubšia zrnitosť P600 |
| Číslo tovaru | 46151 |
| Prevedenie | ručné použitie |
| Veľkosť | 230 x 280 mm |
| Doplňujúce informácie | jemná zrnitosť P1000 |
| Číslo tovaru | 46152 |
| Prevedenie | ručné použitie |
| Veľkosť | 69 × 97 × 26 mm |
| Doplňujúce informácie | stredná zrnitosť |
| Číslo tovaru | 46442 |
| Prevedenie | ručné použitie |
| Veľkosť | 69 × 97 × 26 mm |
| Doplňujúce informácie | veľmi jemná zrnitosť |
| Číslo tovaru | 46444 |
| Kód výrobcu | 8700 36 |
| Číslo tovaru | 21461 |
| Prevedenie | pevný plast |
| Veľkosť | 33 cm |
| Doplňujúce informácie | nastaviteľný valček so šírkami 2,5 a 3,5 a 5 mm |
| Číslo tovaru | 45934 |
| Prevedenie | drevené s gumovými znakmi |
| Veľkosť | 140 x 85 x 50 mm |
| Doplňujúce informácie | sada 26x malé a 26x veľké písmená, 10x číslice a 8x znamienko |
| Číslo tovaru | 46354 |
| Prevedenie | ručné použitie |
| Veľkosť | 69 × 97 × 26 mm |
| Doplňujúce informácie | jemná zrnitosť |
| Číslo tovaru | 46443 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)