Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPixelové magnetky XL fun set od výrobce Pixelhobby jsou přesně to, co vaše lednička potřebuje. Výroba je snadná a zvládne ji i naprostý pixelový začátečník, protože pixely XL jsou o něco větší, než klasické pixely. Výhodou pixelů je, že se nemusí lepit, žehlit, ani nijak namáčet a přesto drží velmi pevně. Pixely jsou vyrobeny z bio-plastu, který je 100% recyklovatelný. Skládání pixelů je vhodné pro děti od 4 let, pod dohledem dospělé osoby. Hrozí nebezpečí vdechnutí.
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51309 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51310 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51312 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51313 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51314 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51315 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51316 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51317 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51318 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51321 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51322 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51323 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51324 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51311 |
| Veľkosť | 6 x 6 cm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 barevné archy, 1 plastový základ, 1 nalepovací magnet a 1 kartičku s motivy |
| Číslo tovaru | 51319 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)