Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48738 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48739 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48750 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,5 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48761 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48762 |
| Prevedenie | syntetický minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48763 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48773 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48774 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48775 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48779 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48780 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48781 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48782 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48783 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňujúce informácie | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo tovaru | 48784 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48785 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48786 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48794 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňujúce informácie | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48798 |
| Prevedenie | prírodný minerál |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňujúce informácie | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo tovaru | 48809 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)