Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | cca 52 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50209 |
| Veľkosť | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje sójový vosk, sklenenú nádobu, drevený knôt s kovovým držiakom, ozdobnú nálepku, esenciu, obsidiánové kryštály a návod |
| Číslo tovaru | 50348 |
| Veľkosť | 11 x 11 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje sójový vosk, sklenenú nádobu, bavlnený knôt s dreveným držiakom, ozdobnú nálepku, esenciu a návod |
| Číslo tovaru | 50349 |
| Veľkosť | 8 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Číslo tovaru | 50453 |
| Veľkosť | 11,5 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Číslo tovaru | 50454 |
| Veľkosť | 10 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Číslo tovaru | 50455 |
| Veľkosť | 5,5 x 10,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Číslo tovaru | 50457 |
| Veľkosť | 18 x 26 cm |
| Doplňujúce informácie | 50 linajkovaných strán, čas výroby diamantov cca 2 - 3 hodiny |
| Číslo tovaru | 50458 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 3 farebné archy, 1 kľúčenka, 1 retiazka a 1-2 motívy |
| Číslo tovaru | 50557 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50559 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50560 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 50562 |
| Veľkosť | 8 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50627 |
| Veľkosť | 8 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50629 |
| Veľkosť | 10 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50630 |
| Veľkosť | 8 x 13 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50631 |
| Veľkosť | 7,5 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50632 |
| Veľkosť | 5 x 12,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50633 |
| Veľkosť | cca ⌀9 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje samolepící předlohu, přívěsek, kroužek na klíče, barevné kamínky, aplikátor, voskový čtvereček a zásobník |
| Číslo tovaru | 50635 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)