Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50112 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50113 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50114 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50115 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50116 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50117 |
| Veľkosť | 8 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50159 |
| Veľkosť | 9 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50160 |
| Veľkosť | 8 x 11,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50161 |
| Veľkosť | 11 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50162 |
| Veľkosť | 8 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50163 |
| Veľkosť | 8 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50165 |
| Veľkosť | 8 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50166 |
| Veľkosť | 7 x 13 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50167 |
| Veľkosť | 11 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50168 |
| Veľkosť | 6 x 12,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50169 |
| Veľkosť | 7 x 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje samolepiacu drevenú dosku so vzorom, základňu, kamienky, aplikátor, voskový štvorec, zásobník a návod |
| Číslo tovaru | 50170 |
| Veľkosť | cca 9 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje šablónu samolepky, farebné kamienky, aplikátor, voskový štvorec a zásobník na kamienky, veľkosť samolepky je 9 x 9 cm |
| Číslo tovaru | 50178 |
| Veľkosť | cca 55 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50206 |
| Veľkosť | cca 58 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50207 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)