Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 20 x 30 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 9 plstí 20x30 cm, 2 plsti 15x20 cm, bavlnenú priadzu a 6 drôtikov |
| Číslo tovaru | 48554 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 3 farebné archy, 1 kľúčenka, 1 retiazka a 1-2 motívy |
| Číslo tovaru | 49232 |
| Veľkosť | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňujúce informácie | sada náhrdelníkov obsahuje kovový základ, priadzu na macramé a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49238 |
| Veľkosť | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňujúce informácie | sada náušníc obsahuje 2 kovové podstavce, makramé priadzu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49239 |
| Veľkosť | 40 x 150 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje biely bavlnený obrus (40x150 cm), bavlnenú vyšívaciu priadzu, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49246 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49251 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje tavnú pištoľ s 3 náplňami, kovový kruh (⌀20 cm), 6 plstí A4 rôznych farieb, drôt, rezacie šablóny a návod |
| Číslo tovaru | 49512 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 24 vrecúšok, 24 nálepiek a šnúrku |
| Číslo tovaru | 49677 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 24 vrecúšok v 3 vzoroch, 24 kartičiek a šnúrku |
| Číslo tovaru | 49678 |
| Veľkosť | 23 x 33 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49707 |
| Veľkosť | 23 x 33 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49708 |
| Veľkosť | 27 x 17 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49709 |
| Veľkosť | 30 x 29 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49710 |
| Veľkosť | 27 x 25 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49711 |
| Veľkosť | 90 x 90 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje bavlnený obrus (90x90 cm), bavlnenú vyšívaciu priadzu, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49712 |
| Veľkosť | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje biely bavlnený obrus (95x95 cm), bavlnenú vyšívaciu priadzu, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49714 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø 15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 3 bavlnené priadze, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49715 |
| Veľkosť | 9 x 18 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje drevený rám, materiál na vyšívanie s motívom, 7 priadzí (100 % bavlna), vyšívacie ihly a návod |
| Číslo tovaru | 49763 |
| Veľkosť | 19 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstený základ, ozdobné bambuľky, 2 priadze, gumičku a návod |
| Číslo tovaru | 49939 |
| Veľkosť | ⌀ 13 cm |
| Doplňujúce informácie | ze sady vyrobíte 3 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo tovaru | 50000 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)