Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťPřipravte se na noc plnou strašidelné zábavy s našimi kreativními sadami na Halloween! Nebo to klidně protáhněte na měsíc nebo na celou spooky season... 👻 Proměňte svůj domov v kouzelně děsivé místo a pusťte se do halloweenského tvoření, které baví malé i velké čaroděje. V našich sadách najdete všechno pro DIY výzdobu na Halloween – od výroby masek až po nápady na halloweenské dekorace a výzdobu interiéru, lampiony, papírové ozdoby a drobné dárky. Každý projekt zvládnou i děti, takže tvoření se snadno promění v společný rodinný zážitek plný smíchu a fantazie. Rozsviťte dýně, popusťte uzdu kreativitě a vytvořte si doma atmosféru, která je tak akorát strašidelná a jenom vaše! 🎃
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, účelu nebo věku. Na Helloween se vám mohou hodit také barvičky na obličej. 🕷️ Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: česanou plsticí vlnu v 6 barvách, 3 polystyrenové kuličky, podložku na plstění, plsticí jehlu, 3 kroužky na klíče a návod |
| Číslo tovaru | 51691 |
| Veľkosť | 16 - 21 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 masky, 3 gumičky a 3 špajlí na zoškrabávanie |
| Číslo tovaru | 49933 |
| Veľkosť | 22 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 12 masiek, 12 gumičiek na pripevnenie a 12 špajlí na zoškrabávanie |
| Číslo tovaru | 49934 |
| Veľkosť | 19 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstený základ, rôznofarebnú priadzu, trblietky, gumičku a návod |
| Číslo tovaru | 49938 |
| Veľkosť | 19 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstený základ, ozdobné bambuľky, priadzu, gumičku a návod |
| Číslo tovaru | 49940 |
| Veľkosť | 16 - 21 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 masky, 3 gumičky a 3 špajlí na zoškrabávanie |
| Číslo tovaru | 49932 |
| Veľkosť | 18 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 listy penovej gumy, 3 listy penovej gumy s glitrami, 12 gumičiek a lepiace kolieska |
| Číslo tovaru | 49935 |
| Veľkosť | 18,5 x 14 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje masku z penového papiera a gumičku na pripevnenie |
| Číslo tovaru | 49936 |
| Veľkosť | 23 x 33 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49707 |
| Veľkosť | 23 x 33 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49708 |
| Veľkosť | 27 x 17 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49709 |
| Veľkosť | 30 x 29 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49710 |
| Veľkosť | 27 x 25 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje papierovú šablónu, kovový rám na držiak a drevený držiak s háčikom |
| Číslo tovaru | 49711 |
| Veľkosť | 19 x 15 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstený základ, ozdobné bambuľky, 2 priadze, gumičku a návod |
| Číslo tovaru | 49939 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)