Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47500 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47501 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47502 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47503 |
| Veľkosť | cca 11 - 13 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47746 |
| Veľkosť | cca 9 - 11 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47747 |
| Veľkosť | cca 9 - 11 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47748 |
| Veľkosť | cca 12 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47749 |
| Veľkosť | cca 8 - 9 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47750 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47780 |
| Veľkosť | 60 x 60 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 18 farebných archov, 3 základné dosky a 1 booklet s motívmi |
| Číslo tovaru | 47781 |
| Veľkosť | cca 13 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu, 2 očká a návod |
| Číslo tovaru | 48049 |
| Veľkosť | cca 13 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu, 2 očká a návod |
| Číslo tovaru | 48050 |
| Veľkosť | cca 13 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu, 2 očká a návod |
| Číslo tovaru | 48051 |
| Veľkosť | cca 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, 1 detailnú priadzu, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48191 |
| Veľkosť | cca 13 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, 2 detailné priadze, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48192 |
| Veľkosť | cca 18 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, 2 detailné priadze, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48193 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | cca 6 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 6 priadzí, 7 polystyrénových vajíčok, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48194 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | cca 6 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 6 priadzí, 7 polystyrénových vajíčok, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48195 |
| Veľkosť | cca 16 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 5 priadzí, 2 očká, 2 plastové spony, háčik na háčkovanie, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 48263 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)