Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | cca 18 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 6 priadzí, 2 očká, plastovú sponu, háčik na háčkovanie, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 48265 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 100 m šnúry na makramé, 2 drevené krúžky a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48267 |
| Veľkosť | 16 x 21 x 4,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plsť, bavlnky, výplň, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48273 |
| Veľkosť | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plsť, bavlnu, výplň, plastovú ihlu, lepiace oko, akrylové kamienky, závesnú stuhu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48275 |
| Veľkosť | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plsť, bavlnu, výplň, plastovú ihlu, lepiace oko, akrylové kamienky, závesnú stuhu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48276 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 49231 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | 3 farebné archy, 1 kľúčenka, 1 retiazka a 1-2 motívy |
| Číslo tovaru | 49232 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 49233 |
| Veľkosť | 30 x 42 x 4 mm |
| Materiál | recyklovateľný bioplast |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 3 farebné archy, 1 kľúčenku, 1 šnúrku s karabínou a 2 motívy |
| Číslo tovaru | 49234 |
| Veľkosť | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňujúce informácie | sada náušníc obsahuje 2 kovové podstavce, makramé priadzu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49239 |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø20 cm), bavlnený vyšívací materiál, 16 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49248 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49249 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49250 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49252 |
| Veľkosť | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje materiál na vyšívanie zo 100 % bavlny, 9 priadzí zo 100 % bavlny v 5 farbách, vyšívací kruh ⌀26 cm, ihlu, obkresľovací papier na prekreslenie vzoru a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49496 |
| Veľkosť | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 100% bavlnený vyšívací materiál s potlačeným vzorom, 8 100% bavlnených priadzí, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, ihlu, drevené koliesko, flitre a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49499 |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, 3 mm háčik, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49963 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50112 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50113 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50114 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)