Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Silver-Lined Black Diamond |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-29 |
| Číslo tovaru | 42017 |
| Prevedenie | Metallic Gun Metal |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-90 |
| Číslo tovaru | 42018 |
| Prevedenie | Metallic Iris-Green/Brown |
| Veľkosť | 8/0 = 3 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 200 ks |
| Kód výrobcu | TN-08-84 |
| Číslo tovaru | 42027 |
| Prevedenie | Metallic Hematite |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 500 ks |
| Kód výrobcu | TN-11-81 |
| Číslo tovaru | 42046 |
| Prevedenie | Opaque Jet |
| Veľkosť | 8/0 = 3 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 200 ks |
| Kód výrobcu | TN-08-49 |
| Číslo tovaru | 42049 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted Jet |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 500 ks |
| Kód výrobcu | TN-11-49F |
| Číslo tovaru | 42050 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted Jet |
| Veľkosť | 8/0 = 3 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 200 ks |
| Kód výrobcu | TN-08-49F |
| Číslo tovaru | 42051 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 13646 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 13670 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13683 |
| Prevedenie | tmavočervené |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13684 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13685 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13686 |
| Prevedenie | tmavooranžové |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13702 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13705 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13706 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13711 |
| Prevedenie | tmavohnedé |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13716 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13718 |
| Prevedenie | tmavočervené so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13918 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)