Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Ceylon Glacier |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-146 |
| Číslo tovaru | 41723 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF558 |
| Číslo tovaru | 41812 |
| Prevedenie | Nickel |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-711 |
| Číslo tovaru | 41815 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-1F |
| Číslo tovaru | 41833 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered White |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-121 |
| Číslo tovaru | 41836 |
| Prevedenie | Silver-Lined Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-21 |
| Číslo tovaru | 41844 |
| Prevedenie | Silver-Lined Milky White |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-2100 |
| Číslo tovaru | 41845 |
| Prevedenie | Copper Lined Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-741 |
| Číslo tovaru | 41855 |
| Prevedenie | Dyed-Rainbow Ballerina Pink |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-171 |
| Číslo tovaru | 41858 |
| Prevedenie | Silver-Lined Pink |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-38 |
| Číslo tovaru | 41868 |
| Prevedenie | Inside-Color Rainbow Crystal/Strawberry-Lined |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-771 |
| Číslo tovaru | 41878 |
| Prevedenie | Transparent Ruby |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-5C |
| Číslo tovaru | 41886 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow Lime Green |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-164 |
| Číslo tovaru | 41891 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-PF558 |
| Číslo tovaru | 41943 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered White |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-121 |
| Číslo tovaru | 41956 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Navajo White |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-122 |
| Číslo tovaru | 41963 |
| Prevedenie | Silver-Lined Frosted Light Topaz |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-22F |
| Číslo tovaru | 42008 |
| Prevedenie | Bronze |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-221 |
| Číslo tovaru | 42011 |
| Prevedenie | Gold-Lined Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 500 ks |
| Kód výrobcu | TN-11-989 |
| Číslo tovaru | 42040 |
| Prevedenie | Ceylon Snowflake |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = 550 ks |
| Kód výrobcu | TB-01-141 |
| Číslo tovaru | 42052 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)