Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Transparent-Rainbow Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-161 |
| Číslo tovaru | 41838 |
| Prevedenie | Transparent Crystal |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-1 |
| Číslo tovaru | 41952 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow Crystal |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-161 |
| Číslo tovaru | 41958 |
| Prevedenie | Silver-Lined Crystal |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-21 |
| Číslo tovaru | 41961 |
| Prevedenie | Inside-Color Rainbow Crystal/Light Capri-Lined |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-263 |
| Číslo tovaru | 41968 |
| Prevedenie | čiré, hnědé s AB pokovením |
| Veľkosť | 11/0 2,0 - 2,2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 48547 |
| Prevedenie | číra so sivým gradientom |
| Veľkosť | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 48549 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 2/0 (5,8 - 6,3mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Číslo tovaru | 50514 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 6/0 (3,7 - 4,3mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50519 |
| Prevedenie | matné čiré s růžovým průtahem |
| Veľkosť | 6/0 (3,7 - 4,3mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50522 |
| Prevedenie | matné čiré s růžovým průtahem |
| Veľkosť | 6/0 (3,7 - 4,3mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 50524 |
| Prevedenie | Inside-Color Frosted Crystal/Grape-Lined |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-774F |
| Číslo tovaru | 41769 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-161F |
| Číslo tovaru | 41839 |
| Prevedenie | PermaFinish-Silver-Lined Frosted Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-PF21F |
| Číslo tovaru | 41842 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-161 |
| Číslo tovaru | 41985 |
| Prevedenie | Silver-Lined Black Diamond |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-29 |
| Číslo tovaru | 42017 |
| Prevedenie | biele, vo farbe mosadze, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50466 |
| Prevedenie | vo farbe mosadze, ružové, fialové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50470 |
| Prevedenie | biele, vo farbe mosadze, ružové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50473 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-161F |
| Číslo tovaru | 41487 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)