Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | fialové so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51724 |
| Prevedenie | oranžové so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 8/0 (2,9 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 51725 |
| Prevedenie | kryštál |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 13639 |
| Prevedenie | kryštál |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13679 |
| Prevedenie | odtiene bielej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16127 |
| Prevedenie | číre so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | různé |
| Hmotnost | 50 g |
| Číslo tovaru | 21942 |
| Prevedenie | Transparent Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-1 |
| Číslo tovaru | 41482 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-1F |
| Číslo tovaru | 41483 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-161 |
| Číslo tovaru | 41486 |
| Prevedenie | PermaFinish-Silver-Lined Frosted Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-PF21F |
| Číslo tovaru | 41492 |
| Prevedenie | Silver-Lined Crystal |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-21 |
| Číslo tovaru | 41493 |
| Prevedenie | Transparent Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-1 |
| Číslo tovaru | 41582 |
| Prevedenie | Transparent-Frosted Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-1F |
| Číslo tovaru | 41583 |
| Prevedenie | Transparent-Lustered Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-101 |
| Číslo tovaru | 41589 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-161 |
| Číslo tovaru | 41590 |
| Prevedenie | Inside-Color Crystal/Snow-Lined |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-981 |
| Číslo tovaru | 41594 |
| Prevedenie | Silver-Lined Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-21 |
| Číslo tovaru | 41598 |
| Prevedenie | PermaFinish-Silver-Lined Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF21 |
| Číslo tovaru | 41601 |
| Prevedenie | Transparent Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-1 |
| Číslo tovaru | 41832 |
| Prevedenie | Ceylon Snowflake |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-141 |
| Číslo tovaru | 41837 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)