Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťBrúsené koráliky sú základným kameňom českej bižutérnej výroby. Často sa im hovorí ohňovky, keďže sa vyznačujú vysokým leskom, ktorý je daný ich leštením v ohni. V tejto kategórii vám ponúkame širokú a stálu škálu farieb, veľkostí a povrchových úprav. Ohňovky použijete v celom rade projektov, od tých najjednoduchších navliekaných a ketlovaných až po zložitejšie šité a vyšívané. Pri navliekaní oceníte väčšiu dierku, ktorou ľahko prevlečiete nylónové lanko či Elastomer. Brúsené perly budú vyzerať skvele, či už ich použijete samostatne alebo v kombinácii s ďalšími korálikmi.
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-70486) |
| Číslo tovaru | 39287 |
| Prevedenie | 24kt zlato |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-MAG01) |
| Číslo tovaru | 39289 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97487) |
| Číslo tovaru | 39291 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97387) |
| Číslo tovaru | 39292 |
| Prevedenie | zlatohnedá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-90215) |
| Číslo tovaru | 39296 |
| Prevedenie | krémová |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-70411) |
| Číslo tovaru | 39465 |
| Prevedenie | 24kt zlato |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-MAG01) |
| Číslo tovaru | 39468 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97387) |
| Číslo tovaru | 39471 |
| Prevedenie | zlatozelená |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-69270) |
| Číslo tovaru | 39474 |
| Prevedenie | zlatohnedá |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-90215) |
| Číslo tovaru | 39475 |
| Prevedenie | krémová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-70411) |
| Číslo tovaru | 39604 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39605 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97387) |
| Číslo tovaru | 39606 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39129 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39290 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39469 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97487) |
| Číslo tovaru | 39470 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)