Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | svetlozelené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50230-28701) |
| Číslo tovaru | 39387 |
| Prevedenie | zelená s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50730-28701) |
| Číslo tovaru | 39402 |
| Prevedenie | svetlofialové s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (20210-28701) |
| Číslo tovaru | 39419 |
| Prevedenie | svetlomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (30020-28771) |
| Číslo tovaru | 39421 |
| Prevedenie | svetlomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (60020-28701) |
| Číslo tovaru | 39423 |
| Prevedenie | modré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (30080-28701) |
| Číslo tovaru | 39431 |
| Prevedenie | modré s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21435) |
| Číslo tovaru | 39436 |
| Prevedenie | fialové s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (20060-28701) |
| Číslo tovaru | 39447 |
| Prevedenie | čierne s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-28701) |
| Číslo tovaru | 39515 |
| Prevedenie | číre s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-28701) |
| Číslo tovaru | 39519 |
| Prevedenie | matná číra s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-28771) |
| Číslo tovaru | 39521 |
| Prevedenie | ružová s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (70100-28701) |
| Číslo tovaru | 39537 |
| Prevedenie | červené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (90080-28701) |
| Číslo tovaru | 39548 |
| Prevedenie | červené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (90080-22201) |
| Číslo tovaru | 39550 |
| Prevedenie | modré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (30080-28701) |
| Číslo tovaru | 39580 |
| Prevedenie | sivé s bielou a čiernou kresbou |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (26107) |
| Číslo tovaru | 39625 |
| Prevedenie | čierne s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-28701) |
| Číslo tovaru | 39118 |
| Prevedenie | číre s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-28701) |
| Číslo tovaru | 39119 |
| Prevedenie | odtiene bielej farby |
| Veľkosť | různé |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo tovaru | 42379 |
| Prevedenie | fialové s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21495) |
| Číslo tovaru | 39144 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)