Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Opaque-Frosted Turquoise |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-55F |
| Číslo tovaru | 41896 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Turquoise |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-132 |
| Číslo tovaru | 41897 |
| Prevedenie | Silver-Lined Teal |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = 550 ks |
| Kód výrobcu | TB-01-27BD |
| Číslo tovaru | 42060 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 11/0 2,0 - 2,2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 48540 |
| Prevedenie | lesklé tyrkysové |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 50523 |
| Prevedenie | lesklé vícebarevné |
| Veľkosť | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 50525 |
| Prevedenie | lesklé vícebarevné |
| Veľkosť | 1/0 (6,6 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1,8 - 2,8 mm |
| Číslo tovaru | 51334 |
| Prevedenie | tyrkysová so zlatými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-69266) |
| Číslo tovaru | 39412 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (54220) |
| Číslo tovaru | 39567 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 60220 |
| Číslo tovaru | 40012 |
| Prevedenie | modré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 60220-28701 |
| Číslo tovaru | 40013 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Lagoon |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-1611 |
| Číslo tovaru | 41898 |
| Prevedenie | Silver-Lined Milky Teal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-2104 |
| Číslo tovaru | 41903 |
| Prevedenie | Silver-Lined Frosted Teal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-27BDF |
| Číslo tovaru | 41905 |
| Prevedenie | mliečna tyrkysová |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (61100) |
| Číslo tovaru | 39223 |
| Prevedenie | mliečna tyrkysová |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (61100) |
| Číslo tovaru | 39405 |
| Prevedenie | mliečna tyrkysová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (61100) |
| Číslo tovaru | 39566 |
| Prevedenie | tyrkysová so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 13903 |
| Prevedenie | tyrkysová so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13923 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 31162 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)