Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 14350 |
| Prevedenie | odtiene tyrkysovej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16132 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34990 |
| Prevedenie | zelenomodré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 30 korálikov |
| Číslo tovaru | 37902 |
| Prevedenie | zelenomodré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 22 korálikov |
| Číslo tovaru | 37909 |
| Prevedenie | matná transparentná tyrkysová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 30 ks stačí na náramok dlhý cca 18 cm |
| Kód výrobcu | 60200-84010 |
| Číslo tovaru | 38402 |
| Prevedenie | Matte Metallic Blue |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1052 |
| Číslo tovaru | 41260 |
| Prevedenie | Duracoat Galvanized Seafoam |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1847 |
| Číslo tovaru | 41262 |
| Prevedenie | Galvanized Turquoise |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-415 |
| Číslo tovaru | 41267 |
| Prevedenie | Lined Crystal Gr Aqua Luster |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-238 |
| Číslo tovaru | 41268 |
| Prevedenie | Opaque Sea Opal |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1136 |
| Číslo tovaru | 41269 |
| Prevedenie | Mix Tropical Heat |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-MIX9108 |
| Číslo tovaru | 41310 |
| Prevedenie | Opaque Turquoise |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-55 |
| Číslo tovaru | 41529 |
| Prevedenie | Opaque-Rainbow Turquoise |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-413 |
| Číslo tovaru | 41530 |
| Prevedenie | Opaque-Rainbow Turquoise |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-413 |
| Číslo tovaru | 41697 |
| Prevedenie | Opaque Turquoise |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-55 |
| Číslo tovaru | 41701 |
| Prevedenie | PermaFinish Galvanized Teal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-PF569 |
| Číslo tovaru | 41703 |
| Prevedenie | Transparent-Rainbow-Frosted Teal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-167BDF |
| Číslo tovaru | 41708 |
| Prevedenie | Inside-Color Light Sapphire/Metallic Teal-Lined |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-377 |
| Číslo tovaru | 41709 |
| Prevedenie | Silver-Lined Teal |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-27BD |
| Číslo tovaru | 41711 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)